11. apríla 2017

Polaroid okuliare // Mister Optic

Ahojte!

Dnes tu mám pre vás krátku recenziu na moje nové okuliare. Pomaly ale isto sa stávam závislačkou na slnečné okuliare :-) Dosť som pokukovala aj po iných značkách, ako mám svoje Ray Ban a vybrala som nakoniec slnečné okuliare Polaroid, ktoré nosím teraz stále a som veľmi spokojná.


Okuliare mám z mojej overenej stránky www.misteroptic.cz, konkrétne je to tento model Polaroid okuliarov - 4006 D28  a na stránke ich nájdete TU !  Mister Optic má už aj slovenskú verziu stránky. Keď som spomenula, že táto stránka je u mňa overená, tak preto, lebo už dávnejšie ste mohli vidieť recenziu na Ray Ban okuliare, ktoré mám taktiež z tejto stránky - klik.


Okuliare Polaroid sú veľmi pohodlné a príjemné na nosenie, priala som si teraz trošku väčšie a tento tvar sa mi veľmi páčia. Sú dosť ľahučké a kvalitné. Okuliare mi prišli v  púzdierku,čo je veľmi praktická vec a aspoň viem, že sa mi v kabelke nezničia. Taktiež dostanete aj handričku. Cena je primeraná vzhľadom na kvalitu...Priznám sa, že doteraz som túto značku neregistrovala, ale už teraz mám vo svojom wishliste ďalšie typy okuliarov, ktoré dúfam, že čoskoro pribudnú do mojej zbierky..

Okuliare sú v čiernych plastových rámoch s guľatými šedými sklami s gradientom. Nápadné, jednoduché okuliare pristanú hranatému alebo oválnemu typu tváre.


Poznáte značku Polaroid? Máte radi tzv. oversize slnečné okuliare ? :-))

Pekný deň
Patty

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára