31. júla 2016

NEW IN // RAY BAN // misteroptic.sk

Ahojte !

Tak po dlhšej dobe som znovu vo voľnom čase(ktorého je čoraz menej a menej) otvorila blog a rozhodla sa trošku prispieť niečím novým. Mám niekoľko vecí na čakačke takže pomaly to zas rozbehnem :-)

Dnešný článok ako ste si už mohli všimnúť je new in post :-) V priebehu jedného mesiaca sa mi splnil moj malý "fashion sen" a to vlastniť jedny kvalitné slnečné okuliare, ktoré ja osobne milujem, no a nakoniec rovno až dva krát :-)


Prvé Ray Ban, ktoré som si kúpila sú Clubmaster v krásnej a jedinečnej kombinácií čierno-zlatá, myslím, že som nemohla s nimi šliapnuť vedľa a sú originálne a stále IN, druhé mám zas klasické čierno-zlaté Aviatorky, ktoré taktiež nikdy nevýjduu z módy. Obidvoje rada striedam a veľmi rada nosím, na iné si už ani len nespomeniem. Je to taká malá veľká závislosť a verím, že čoskoro budem mať ďalšie v zbierke Ray Ban.Obidve majú zelené sklíčka.
 Tieto sú konkrétne typ RB 3025 L0205 AVIATOR LARGE METAL a sú unisex, takže vyzerajú skvelo na každom.Prídu trošku väčšie ako moje čo som mávala, ale je to o zvyku vo finále sú krásne a myslím, že sa hodia každej tvári. Pilotky sú originálne, najobľúbenejšie a presne preto som si ich zvolila aj ja, myslím, že kvalita je naozaj na mieste a neoľutujem, že ich mám. Dávam na ne veľký pozor, a stále ich nosím v koženom hnedom púzdre, ktoré je taktiež kvalitné a skvelé, viem, že v kabelke sa mi s nimi nič nestane. Samozrejme kožené púzdro dostanete spolu s handričkou Ray Ban v krásnej originálne krabičke. Ja konkrétne mám strednú veľkosť, zobrala by som ešte aj menšiu, no táto je taký stred, skvelé sedia.


Clubmaster RB 3016 W0365 CLUBMASTER boli ako ste sa mohli dočítať vyššie moje prvé a navždy ostanú ako moja veľká láska, s ktorou to všetko začalo ! Veľmi som sa bála, keďže som ich objednávala cez internet, či sa mi budú hodiť, ale obidvoje okuliare sedia ako uliate :-) Tieto sú trošku extravagantnejšie ale teraz sa nosí už naozaj všetko, tieto mám v tej najmenšej veľkosti. Prikladám aj fotky, aby ste si okuliare mohli predstaviť na tvári, resp. na mne :-)
 Ray Ban okuliare nájdete na stránke misteroptic.cz a konečne spustili aj slovenský e-shop www.misteroptic.sk :-)


Máte už svoje Ray Ban-y ? Ak nie, smelo do nich, kvalita, originalita a najväčšia spokojnosť !!
Patty

6 komentárov:

 1. Nádherné, padnou ti jako přímo pro tebe stvořené :O :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Paťka tebe tak pristanú veľmi ja mam niekedy problem najsť vhodne okuliare premňa, a už som ti to raz písala že ešte som nevidela človeka ktorému by tie prve tak pasovali ako tebe;)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. RayBany sú láska. Obidvoje ti pasujú. :)

  www.tobecreativehasnolimits.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť